Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje namuose 2:1 įveikė „Spal“ futbolininkus ir pasinaudojęs Turino „Juventus“ išbarstytais taškais pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Argentinietis Lautaro Martinezas 16-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Tas pats L. Martinezas 41-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino šeimininkų pranašumą.

„Spal“ ekipos saugas Mattia Valoti 50-ąją minutę atliko įspūdingą reidą į baudos aikštelę ir suklaidinęs varžovus bei nuginklavęs „Inter“ vartininką sušvelnino rezultatą.

Kaip bebūtų, tai nepakeitė galutinės rungtynių baigties ir Milano futbolininkai šventė pergalę rezultatu 2:1, taip bent jau kol kas, vienvaldiškai įsitvirtindami pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje.