„Juventus“ prarado du taškus Italijoje

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje susitikimą su „Sassuolo“ futbolininkais namuose baigė lygiosiomis 2:2.

Leonardo Bonucci 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Jeremie Boga 22-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rezultatą – 1:1.

Francesco Caputo 47-ąją minutę atliko puikų smūgį, o „Juventus“ vartų sargui Gianluigi Buffonui sugauti kamuolio nepavyko ir pastarasis atsidūrė vartų tinkle.

Cristiano Ronaldo 68-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą.

Turino klubui pavyko išsigelbėti ir išplėšti lygiąsias.

„Juventus“ šiame ture praradus du svarbius taškus, viltis užkopti į turnyro lentelės viršūnę dar šiandien, atgimė Milano „Inter“ klubui, kuris sekmadienį susitinka su „Serie A“ pirmenybėse priešpaskutinę vietą užimančia „Spal“ ekipa. Pergalės atveju, Milano klubas turėtų 37 taškus ir po 14-os turų, turnyrinės lentelės viršūnėje, vienu tašku lenktų „Juventus“ ekipą.