Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 turėjo pripažinti Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkų pranašumą.

Leonas Bailey 10-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba ir nukreipęs kamuolį į vartus išvedė „Bayer“ į priekį 1:0.

Thomasas Mulleris 34-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą – 1:1.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs L. Bailey 35-ąją minutę antrą kartą nuginklavo „Bayern“ vartininką ir vėl persvėrė rezultatą svečių naudai 2:1. Kaip paaiškėjo vėliau, tai ir buvo finalinis šio susitikimo rezultatas.

Jonathanas Tahas 81-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.