Dešimtyje rungtyniauti likęs „Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:1 įveikė „Brighton“ futbolininkus, tuo tarpu Londono „Chelsea“ kiek netikėtai namuose nusileido to paties miesto „West Ham United“ vienuolikei.

Virgilis van Dijkas 18-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Gynėjas vos po šešių minučių dar vienos standartinės situacijos metu dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą – 2:0.

„Liverpool“ klubo vartininkas Alissonas 76-ąją minutę paliko baudos aikštelę ir atrėmė varžovo smūgį, tačiau užsidirbo raudoną kortelę ir „raudonieji“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Lewisas Dunkas 79-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą iki 1:2.

Kitame „Premier“ lygos susitikime, kuriame vyko Londono derbis, „Chelsea“ 0:1 turėjo pripažinti „West Ham United“ futbolininkų pranašumą.

Puikaus Pedro perdavimo sulaukęs Christianas Pulišičius 10-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Michailas Antonio 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Kepa Arrizabalaga atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Mateo Kovačičius pirmojo kėlinio pabaigoje atliko galingą smūgį, tačiau svečius išgelbėjo meistriškumą pademonstravęs vartų sargas Davidas Martinas.

Aaronas Cresswellas 48-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „West Ham Utd“ į priekį 1:0.

Michailas Antonio 68-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė, todėl rungtynės baigėsi minimaliu „West Ham United“ klubo pranašumu.