Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 3:2 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus ir į sąskaitą įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

Dele Alli 21-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų plotą ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Anglas antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą iki 2:0.

Moussa Sissoko 69-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinančiu – 3:0.

Kaip bebūtų, Bornmuto ekipa nesiruošė lengvai sudėti ginklų ir Harry Wilsonas 73-ąją minutę fantastišku smūgiu nuginklavo „Tottenham“ komandos vartininką ir sušvelnino rezultatą iki 1:3.

Per teisėjo pridėtą laiką tas pats H. Wilsonas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir sumažino šeimininkų pranašumą iki minimumo – 2:3.

Vis tik, tai buvo viskas, ką šiose rungtynėse dar sugebėjo padaryti svečiai, todėl susitikimas baigėsi Londono ekipos pergale rezultatu 3:2.