Anglijos „Premier“ lygoje rungtynės tarp „Manchester City“ ir „Newcastle United“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Raheemas Sterlingas 22-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

„Newcastle United“ trumpais perdavimais išdraskė varžovų gynybą, o jos smaigalyje atsidūręs Jetro Willemsas 25-ąją minutę nuginklavo Mančesterio vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Puikaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Gabrielis Jesusas 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė puikiai pasirodęs „Šarkų“ vartininkas Martinas Dubravka.

Kevinas De Bruyne 82-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą svečių naudai 2:1.

Jonjo Shelvey 88-ąją minutę nuostabiu smūgiu vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2 ir rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis.