„Real“ išvykoje išplėšė pergalę prieš „Alaves“

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse išvykoje 2:1 nugalėjo „Alaves“ futbolininkus.

Sergio Ramosas 52-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Real“ į priekį 1:0.

„Alaves“ komanda 60-ąją minutę apeliavo dėl vienuolikos metrų baudinio. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė jo neskirti.

Lucasas Perezas 65-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Danielis Carvajalis 69-ąją minutę pirmasis prišoko prie „Alaves“ vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į tuščius vartus vėl persvėrė rezultatą svečių naudai 2:1.

Tai ir buvo paskutinis rungtynių akcentas, kuris lėmė Madrido komandos pergalę rezultatu 2:1.