Jonas Valančiūnas dominavo po krepšiu prieš geriausiai besiginantį NBA centrą Rudy Gobertą, tačiau Memfio „Grizzlies“ (5/13) komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Lietuvio klubas namuose 94:103 (24:22, 31:18, 18:35, 21:28) pripažino Jutos „Jazz“ (12/7) komandos pranašumą.

J. Valančiūnas per 32 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, bet kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

Lietuvis atliko 11-ąjį sezono dvigubą dublį.

Aukštaūgis komandoje buvo rezultatyviausias, tačiau „Grizzlies“ komanda patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės.

Po trijų kėlinių „Grizzlies“ komanda atsiliko dviem taškais, bet per paskutinį ketvirtį Bojanas Bogdanovičius surinko 16 taškų ir nulėmė „Jazz“ komandos pergalę.

Kroatas iš viso surinko 33 taškus ir pakartojo savo sezono rezultatyvumo rekordą.

„Grizzlies“ po pirmosios mačo pusės pirmavo 15 taškų, bet šio pranašumo išsaugoti nepavyko.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 22 (17 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 13, Ja Morantas ir Dillonas Brooksas po 11.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 33, Donovanas Mitchellas 20, Rudy Gobertas 13 (13 atk. kam.), Royce‘as O‘Neale‘as 10.

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!