Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Frankfurto „Eintracht“ futbolininkų pranašumą.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Daichi Kamada 55-ąją minutę suklaidinęs du varžovus nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Netrukus futbolininkas antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Eintracht“ naudai 2:1.

Tuo metu kitose rungtynėse Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužno CFR 0 – 1 turėjo pripažinti „Lazio“ futbolininkų pranašumą.

Joaquinas Correa 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Lazio“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.