Lietuvos A lygos sezonas finišavo trimis dvikovomis, o centrinėje dvikovoje čempionė Marijampolės „Sūduva“ namuose rezultatu 2:1 įveikė antroje vietoje likusį Vilniaus „Žalgirį“.

Atrodė, kad rungtynės tobulai prasidėjo vilniečiams, kadangi jau 9-ą susitikimo minutę Liviu Antalis realizavo vienuolikos metrų baudinį. Visgi ilgai džiaugtis persvara neteko, kadangi jau po poros minučių rezultatą išlygino Renanas Oliveira.

Antrojo kėlinio pradžioje, tiksint 53-iai minutei, kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Josipas Tadičius, kuris įtvirtino čempionų pergalę.

Nedidelis netikėtumas užfiksuotas Aukštaitijoje, kur „Panevėžio“ futbolininkai rezultatu 2 – 0 įveikė bronzos medalius iškovojusius Vilniaus „Riterius“.

Paskutinėse sezono rungtynėse pergale džiaugėsi ir ketvirtą vietą užėmęs „Kauno Žalgiris“, kuris taip pat 2 – 0 įveikė Klaipėdos „Atlantą“.