Dar turi parako: Anthony vedė komandą į pergalę

Carmelo Anthony žaidė kaip geriausiais karjeros laikais ir atvedė Portlando „Trail Blazers“ (6/12) komandą į pergalę.

Terry Stottso auklėtiniai svečiuose 117:94 (27:28, 35:26, 30:18, 25:22) įveikė Čikagos „Bulls“ (6/12) krepšininkus.

C. Anthony per 31 minutę pelnė 25 taškus ir atkovojo aštuonis kamuolius. Jis pataikė 10 metimų iš 20 bei komandoje buvo rezultatyviausias.

Puolėjas po šio vakaro pasirodymo visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše pakilo į 18-ąją vietą, aplenkdamas Alexą Englishą.

Portlando klubas su šia pergale nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

C. Anthony dvitaškis su pražanga trečiajame kėlinyje padidino „Trail Blazers“ pranašumą iki 90:68 ir svečiai ramiai pabaigė rungtynes.

„Trail Blazers“: Carmelo Anthony 25 (8 atk. kam.), C.J.McCollumas 21, Rodney Hoodas 16, Damianas Lillardas ir Hassanas Whiteside‘as po 13.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 18, Wendelis Carteris 12, Tomas Satoransky 11, Lauri Markkanenas 10.