Jonas Valančiūnas sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes ir su Memfio „Grizzlies“ (5/10) namuose patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio komanda 108:109 (35:25, 28:30, 21:30, 24:24) pripažino Los Andželo „Lakers“ (14/2) pranašumą.

J.Valančiūnas per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po dukart prasižengė ir suklydo.

Los Andželo komandą į septintąją pergalę iš eilės vedė LeBronas Jamesas, kuris įmetė 30 taškų, o likus žaisti 1:30 minutei jo metimas išvedė svečius į priekį.

Likus žaisti 28 sekundėms Ja Moranto taškai mažino skirtumą iki taško ir „Grizzlies“ dar turėjo šansą persverti rezultatą, tačiau paskutinėje atakoje suklydo.

Pralaimėjusiems J.Morantas pelnė 26 taškus.

Los Andželo klubas žaidė antrą naktį iš eilės.

„Lakers“ pirmoje mačo pusėje nei karto nepirmavo ir vienu metu atsiliko 15 taškų deficitu.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (6 atk. kam.), Anthony Davisas 22, Rajonas Rondo 14, Kentaviousas Caldwellas-Pope 12, Dwightas Howardas 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 26, Jae Crowderis 21, Jarenas Jacksonas 20, Dillonas Brooksas 12.