Fantastišką pergalę Lietuvos futbolo A lygoje pasiekė bronzos medalius užsitikrinę Vilniaus „Riteriai“.

Sostinės vienuolikė 32-ojo turo susidūrime net 5:1 (2:1) sutriuškino Marijampolės „Sūduvą“ ir nutraukė čempionų 16 iš eilės pergalių seriją.

Abi komandos žaidė pakankamai atvirai – pozicinių atakų buvo gana nedaug. „Riterių“ atakuojantys žaidėjai, kaip įprasta, buvo aštrūs ir sėkmingai sužaista atkarpa pirmo kėlinio viduryje leido jiems išs„“iveržti į priekį.

17-ąją minutę šeimininkų sirgaliai džiaugėsi pirmuoju įvarčiu. Donatas Kazlauskas uždirbo baudinį, kurį užtikrintai realizavo Teremas Moffi, nepalikęs šansų į vartų stačiakampį grįžusiam Ignui Plūkui.

Po 8 minučių antrą sykį šiame A lygos sezone žaidžiantis I. Plūkas dar kartą turėjo traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo. „Riteriai“ surengė žaibišką kontrataką, kuri buvo įprasminta 19-uoju T. Moffi taikliu smūgiu.

Vis dėlto gana solidžiai žaidusi šeimininkų gynybos liniją kartą subraškėjo. 44-ąją minutę kamuolio baudos aikštelėje sulaukęs Josipas Tadičius nesunkiai jį nukreipė į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ atakavo nuožmiai, tačiau „Riterius“ poroje situacijų išgelbėjo sėkmės šypsnis.

Savo ruožtu svečiai visiškai kapituliavo prieš T. Moffi. Legionierius iš Nigerijos įspūdingu smūgiu 56-ąją minutę atstatė dviejų įvarčių pranašumą, o 68-ąją bei 77-ąją minutėmis asistavo D. Kazlauskui.

T. Moffi sąskaitoje po šio mačo – net 20 įvarčių, D. Kazlauskas atliko 12 taiklių smūgių.

„Sūduva“ daugiau įvarčių pastarąjį kartą praleido tik 2014 metais, kai išvykoje 8:1 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.