Vilniaus „Ryto“ (3-5) krepšininkams nepavyko įsirašyti trečios iš eilės pergalės Europos taurės turnyre ir sustiprinti pozicijų dėl patekimo į „Top 16“ etapą. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai B grupės mače Belgrade 81:86 (21:23, 19:23, 17:22, 24:18) nusileido „Partizan“ (6-2).

Pastarieji užsitikrino vietą kitame etape.

Pirmas rungtynes Vilniuje laimėjo taip pat serbai 66:61. Po šios nesėkmės vilniečiai liko ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, bet pagal pergales „Rytą“ pavys Krasnodaro „Lokomotiv“.

„Partizan“ beveik viso mačo metu buvo per žingsnį priekyje ir kelis kartus bandė atitrūkti - antrojo kėlinio pradžioje ir pabaigoje buvo susikrovę 9 taškų pranašumus, bet vilniečiai po D. Adomaičio minutės pertraukėlių vis atsakydavo savo spurtu.

Vis tik trečias „Partizan“ bandymas nemelavo – per paskutines keturias trečio ketvirčio minutes „Rytui“ leido pelnyti tik du taškus ir pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą.

Lemiamą atkarpą septyniais taškais be atsako pradėję šeimininkai nuo „Ryto“ atitrūko 18 taškų skirtumu.

Vilniečiai dar rodė charakterį – likus žaisti tris minutes ištirpdė serbų ekipos pranašumą iki šešių taškų, bet tada Ognjenas Jaramazas pataikė dvitaškį, kitoje atakoje pridėjo tritaškį ir grąžino dviženklį pranašumą.

Po E. Bendžiaus ir D. Sirvydžio tolimų metimų dar pavyko priartėti iki penkių taškų, bet laiko jau buvo per mažai, nors „Partizan“ ir prametė šešis iš eilės baudų metimus.

Dabar Europos taurėje bus trijų savaičių pertrauka, po kurios vilniečiams liks sužaisti du susitikimus – namie su Bursos „Tofaš“ ir išvykoje su Venecijos „Umana Reyer“.

„Rytas“: E. Bendžius 15, P. Cruzas 10, D. Sirvydis ir E. Kairys po 8, M. Blaževičius, C. Bairstow, T. Holloway ir M. Echodas po 7, M. Girdžiūnas 6, D. Bičkauskis 3, A. Butkevičius 0.

„Partizan“: R. Zagoracas 17, R. Thomasas 16, O. Jaramazas 14, W. Mosley 10 (4 blk.).