Luka Dončičius pasiekė fantastinį trigubą dublį, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo aštuntąją pergalę.

„Mavericks“ savo namų arenoje 117:110 (36:22, 23:27, 34:30, 24:31) užtikrintai įveikė San Antonijaus „Spurs“ klubą.

Beveik kiekvieną naktį naudingiausiu Dalaso klubo krepšininku tampantis L. Dončičius šiose rungtynėse tiesiog atrodė pasakiškai.

Slovėnas pelnė 42 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tokio galingo trigubo dublio jam NBA dar nebuvo pavykę pasiekti.

Vien trečiojo kėlinio metu jis surinko 17 taškų ir taip pagerino per kėlinį pelnytų taškų asmeninį rekordą, taip pat tapo antruoju jauniausiu NBA krepšininku istorijoje, kuriam pavyko surinkti 40-ies taškų trigubą dublį.

Latvis Kristaps Porzingis taip pat svariai prisidėjo prie „Mavericks“ pergalės. Centras pelnė 18 tašku ir sugriebė 10 kamuolių.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 36, LaMarcusas Aldridge‘as 16, Bobby Forbesas 13, Jakobas Poeltlas ir Patty Millsas po 9.

„Mavericks“: Luka Dončičius 42 (12 rez. perd., 11 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 22, Kristapas Porzingis 18 (10 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 11.