Eksperimentinė vaikinų U-22 rinktinė metė iššūkį tarptautinio „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyro šeimininkei.

Pirmajame kėlinyje kinai turėjo žaidybinę iniciatyvą. Geriausią progą lietuviai susikūrė 39 minutę, kuomet atitrūkęs nuo varžovų gynėjų Edvinas Baniulis atliko smūgį, tačiau kinų vartininkas jį atrėmė. Iškart po kampinio E. Baniulis atliko smūgį galva ir kamuolys praskriejo aukščiau skersinio.

Kinijos rinktinė 42 minutę pasižymėjo po kontratakos, kai Luko Valvonio spirtą kamuolį po rikošeto perėmė Hu Jinghangas ir pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje Valdo Trakio atlikti keitimai pagyvino lietuvių žaidimą, kurie ėmė spausti kinus. Teisėjas 81 minutę skyrė 11 metrų baudinį, Jonui Skinderiui sužaidus ranka – laimei Lukas Paukštė atrėmė smūgiuotą kamuolį. Lietuviai rungtynių pabaigoje surengė šturmą, tačiau pakeisti rezultato 0:1 nepajėgė.

Turnyrą Čongčinge lietuviai užbaigs lapkričio 19 dienos rungtynėmis prieš australus.

Lietuvos vaikinų U-22 rinktinės startinė sudėtis: Lukas Paukštė, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Lukas Valvonis, Ignas Baranauskas, Arnas Borodinas, Martynas Vasiliauskas, Raldas Misiūnas, Dominykas Kubilinskas, Benas Anisas, Edvinas Baniulis.