Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ (11/2) komanda, kuri namuose 122:101 (36:24, 33:17, 27:36, 24:26) sutriuškino Atlantos „Hawks“ (4/9) krepšininkus.

LeBronas Jamesas vien pirmajame kėlinyje per devynias minutes pelnė devynis taškus ir padėjo „Lakers“ komandai susikrauti 25 taškų pranašumą 34:9.

Šeimininkai po pirmosios mačo dalies priekyje buvo 28 taškais ir lengva pergale užbaigė rungtynes.

„Hawks“ komandai tai buvo antrasis sutriuškinimas „Staples Center“ arenoje per paskutines 24 valandas. Dieną prieš, kita Los Andželo miesto komanda – „Clippers“, sumindė Atlantos krepšininkus 49 taškų persvara.

Rungtynes arenoje stebėjo „Lakers“ komandos legenda Kobe Bryantas.

L. Jamesas nugalėtojams iš viso pelnė 33 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei užfiksavo 12-ąjį sezono dvigubą dublį.

Be to, „Lakers“ komandai tai buvo 11 pergalė per paskutines 12 rungtynių.

Trae Youngas svečiams įmetė 31 tašką, bet „Hawks“ pralaimėjo ketvirtą kartą per paskutines penkias dvikovas.

„Hawks“: Trae Youngas 31 (11/22 met., 7 rez. perd.), Camas Reddishas 13, Allenas Crabbe‘as, Jabari Parkeris ir DeAndre Hunteris po 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma 17, Rajonas Rondo 15, Anthony Davisas 14 (5 blk.), Kentaviousas Caldwellas-Pope 13.