Du kėlinius vargęs Panevėžio „Lietkabelis“ (5-3) įjungė aukštesnę pavarą trečiajame ir nurūkęs į priekį šventė triuškinančią pergalę.

Nenado Čanako auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 75:51 (23:21, 16:12, 24:8, 12:10) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3-7) krepšininkus.

Panevėžiečiai pasiekė revanšą už pirmajame rate svečiuose patirtą netikėtą sutriuškinimą 68:91.

„Lietkabelį“ į pergalę vedė 12 taškų pelnęs Tomas Dimša. 11 pridėjo Paulius Valinskas, 10 – Gabrielius Maldūnas. Pralaimėtojams 14 taškų surinko Panagiotis Kalaitzakis.

Prieš pertrauką „Nevėžis“ atsilikinėjo tik 33:37, tačiau fantastiškai antrąją susitikimo pusę pradėję panevėžiečiai spurtavo net 20:1 bei pabėgo į priekį 57:34.