Pirmoji Timo Duncano patirtis vyriausiojo trenerio pareigose pažymėta San Antonijaus „Spurs“ (5/8) komandos pralaimėjimu.

„Spurs“ namuose 116:121 (23:41, 35:25, 38:24, 20:31) pripažino Portlando „Trail Blazers“ (5/8) komandos pranašumą.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Spurs“ treneris Greggas Popovičius buvo išvytas iš aikštės už ginčus su teisėjais ir tada jo pareigas perėmė NBA legenda Timas Duncanas.

„Spurs“ komanda antrajame kėlinyje atsiliko 23 taškais, tačiau po spurto paskutiniame ketvirtyje išsiveržė į priekį 111:104.

Vis dėlto, „Trail Blazers“ susigrąžino iniciatyvą, kuri po Rodney Hoodo taškų persvėrė rezultatą 114:111 ir išliko priekyje iki mačo pabaigos.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 32, Damianas Lillardas 22, Hassanas Whiteside‘as 21 (12 atk. kam.), Rodney Hoodas 16.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 30 (13 atk. kam.), Brynas Forbesas 17, DeMaras DeRozanas ir Rudy Gay po 16.