Antrajame kėlinyje tris įvarčius pelniusi ir varžovus įveikusi Kroatijos rinktinė užsitikrino vietą 2020 metų Europos čempionate. Bilietą į turnyrą gavo ir Vokietija.

Kroatija vargo su Slovakijos vienuolike, tačiau antrajame kėlinyje sugebėjo persilaužti ir įveikė varžovus rezultatu 3:1.

Slovakai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 32-ą minutę Robertas Boženikas išnaudojo komandos draugo perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartus.

Kroatai atgavo balansą ir išsiveržė į priekį antrojo kėlinio pradžioje. 56-ą minutę rezultatą išlygino Nikola Vlasičius, o po kelių minučių įvarčiu džiaugėsi ir Bruno Petkovičius.

Varžovams žaidimą apsunkino raudona kortelė, kadangi 66-ą minutę iš aikštės buvo išvytas antrą kartą geltoną kortelę prieš save išvydęs Robertas Makas.

74-ą minutę tuo pasinaudojo Ivanas Perišičius, kuris puikiu įvarčiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino pergalę.

Pergalę iškovojo ir Vokietijos rinktinė, kuri net 4:0 sutriuškino Baltarusiją ir jau yra ramūs dėl dalyvavimo Europos čempionate.

Vokiečius į priekį vedė du įvarčius pelnęs Madrido „Real“ saugas Toni Kroosas, po kartą pasižymėjo ir Leonas Goretzka bei Matthiasas Ginteris.

Vietą Europos čempionate užsigarantavo ir Austrijos rinktinė, kuri rezultatu 2:1 nugalėjo Šiaurės Makedoniją bei jau nebepraras antrosios pozicijos G grupėje.