Utenos „Juventus“ pirmąjį „Betsafe–LKL“ pirmenybių ratą užbaigė pergale.

Po 2 kėlinių uteniškiai atsilikinėjo 3 taškų skirtumu, tačiau po pertraukos atsigavo ir nugalėjo Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ rezultatu 88:75.

Iki pertraukos nei viena komanda nedemonstravo geros gynybos. Taškas į tašką vykusiose rungtynėse komandos išnaudojo skirtingus ginklus – dzūkai puikiai atakavo iš toli, o „Juventus“ naudojosi savo pranašumais po krepšiu.

Trečiajame kėlinyje „Juventus“ suaktyvino gynybą, o puolime itin padėjo tritaškiai – pirmoje pusėje uteniškiai pataikė vos vieną tritaškį, o po pertraukos įskraidino šešis.

Utenos ekipa išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir paliko svečius iš Dzūkijos turnyrinės lentelės dugne.

„Juventus“ į pergalę vedė Žygimantas Skučas ir Gytis Radzevičius. Jie atitinkamai pelnė po 21 ir 19 taškų.

„Juventus“: Žygimantas Skučas 21 (7/10 met., 26 naud. bal.), Gytis Radzevičius 19 (4/7 trit., 25 naud. bal.), Julius Jucikas 15.

„Sintek–Dzūkija“: Adrianas Bowie 18, Mindaugas Sušinskas 17, Artūras Jomantas (trit. 3/4) 15.