Vilerbano ASVEL (5/3) Eurolygos išvykos rungtynėse po atkaklios kovos ir pratęsimo 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11, 9:7) privertė kapituliuoti Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus (2/6).

ASVEL ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 6-0 ir pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 53:54. „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir vėl nutolo 63:55, tačiau baltos vėliavos nekėlę svečiai po taiklių Livio Jeano-Charleso baudos metimų likus žaisti 15 sekundžių išlygino rezultatą 65:65. Lemiamu metu Dejano Davidovaco dvitaškis tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Likus žaisti 2 minutėms iki pratęsimo pabaigos ASVEL turėjo trapią persvarą 71:68. Netrukus serbai atsakė keturiais taškais iš eilės ir vėl išsiveržė į priekį 72:71. Tonye Jekiri taikliu dvitaškiu persvėrė rezultatą svečių naudai 73:72. Lemiamu metu Lorenzo Brownas suklydo, Tonye Jekiri realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o Jameso Gisto metimas tikslo nepasiekė ir Prancūzijos klubas šventė dramatišką pergalę – 74:72.

ASVEL: Livio Jeanas-Charlesas – 20 (5/7 dvit., 7/9 baud. met., 28 naud. bal.), Tonye Jekiri – 18 (8/10 dvit., 19 atk. kam., 5 kl., 29 naud. bal.), Edwinas Jacksonas – 11 (3 atk. kam.)

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas – 16 (3/6 trit., 12 naud. bal.), Lorenzo Brownas – 15 (7/14 dvit., 5 atk. kam., 12 naud. bal.), Dejanas Davidovacas – 11 (7 atk. kam., 19 naud. bal.)