Milvokio „Bucks“ (8/3) žvaigždė Giannis Antetokounmpo buvo nesulaikomas ir atvedė komandą į pergalę.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 124:115 (30:32, 35:34, 32:20, 27:29) įveikė Čikagos „Bulls“ (4/8) krepšininkus.

G. Antetokounmpo per 36 minutes įmetė 38 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė 11 baudų metimų iš 20.

„Bulls“ naujokas Coby White‘as pagerino dar vieną lygos rekordą. Jis šiąnakt pataikė šešis tritaškius ir tapo jauniausiu žaidėju lygos istorijoje, kuris dvejuose mačuose iš eilės įmetė bent penkis tolimus metimus. Krepšininkas, kuriam dabar 19 metų, praėjusiose rungtynėse vien per paskutinį kėlinį įmetė septynis tritaškius.

Šiąnakt jis surinko 26 taškus.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Bucks“ pirmavo 117:114, bet rungtynes šeimininkai pabaigė atkarpa 7-1.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (16 atk. kam.), Ericas Bledsoe 31 (8 rez. perd.), Wesley Matthewsas 15, Brookas Lopezas 13.

„Bulls“: Coby White‘as 26, Zachas LaVine‘as 25, Wendellis Carteris 14, Lauri Markkanenas ir Thaddeusas Youngas po 11.