Lietuvos moterų rinktinė itin dažnai klydo ir nesugebėjo įsirašyti antrosios pergalės atrankoje į 2021 metų Europos krepšinio čempionatą.

Lietuva (1-1) E grupės rungtynėse išvykoje 51:74 (17:21, 14:17, 13:22, 7:14) nusileido Turkijos (1-1) krepšininkėms.

Lietuva suklydo net 25 kartus.

Turkės atitrūko antrame kėlinyje, kai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą. Nors lietuvėms dar buvo pavykę atsilikimą sumažinti iki penkių taškų, bet trečią ketvirtį pralaimėjo 13:22.

Šio metu Turkija pabėgo nuo dažnai klydusių Manto Šerniaus auklėtinių 15 taškų pranašumu, o ketvirtame kėlinyje jis jau tapo triuškinamu.

Lietuvės varžovėms pralaimėjo visus keturis kėlinius.

Pirmose grupės rungtynėse Lietuva 108:43 nušlavė Albaniją, o Turkija 56:59 nusileido Serbijai. Pastaroji sekmadienį nušlavė albanes ir su dviem pergalėmis tapo grupės lydere.

Kitas rungtynes atrankoje lietuvės žais tik kitų metų lapkritį, kai priims serbes namie.

Į 2021 metų Europos čempionatą Ispanijoje ir Prancūzijoje pateks devynių grupių nugalėtojos ir penkios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos.

Lietuva: L. Juškaitė 13 (5 kld.), G. Petronytė 10, G. Šulskė 9, G. Meškonytė ir L. Miškinienė po 6.

Turkija: Q. Hollingsworth 14, A. Gunay ir T. Canitez po 11.