Panevėžio „Lietkabelio“ (1/4) komanda FIBA Čempionų lygos turnyre įsirašė pirmąją pergalę.

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 98:83 (26:23, 24:22, 18:18, 27:18) pranoko Torunės „Polski Cukier“ (1/4) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje rezultatas neženkliai svyravo abiejų komandų pusėn, o lenkams pabandžius bent kiek labiau atitolti (11:7), Martynas Sajus ir Željko Šakičius vėl persvarą grąžino „Lietkabeliui“ – 12:11.

Ž. Šakičius netrukus pataikė dar vieną tolimą metimą, Gabrielius Maldūnas dar padidino skirtumą (17:11), tačiau „Polski Cukier“ vertė viską aukštyn kojomis. Iki kėlinio pabaigos svečiai jau buvo persvėrę rezultatą (20:19), o ketvirtis baigėsi pataikius Margiriui Normantui ir „Lietkabeliui“ turint 3 taškų pranašumą – 26:23.

Panevėžiečiai bandė atitrūkti svariau (37:30), o po M.Normanto tritaškio skirtumas tapo dviženklis – 40:30. Tiesa, tolimų metimų dėka varžovai priartėjo (40:42), tačiau iki pat ketvirčio pabaigos liko „Lietkabeliui“ už nugaros. Šeimininkai pirmavo 50:45.

Tomo Dimšos aktyvesnės iniciatyvos dėka „Lietkabelis“ liko priekyje (62:54) ir trečiajame kėlinyje varžovus laikė per atstumą – neleido nė sykio lyginti rezultato. 68:63 – po trijų ketvirčių pirmavo šeimininkai.

„Lietkabelis“ situaciją kontroliavo toliau ir vedamas Ž.Šakičiaus artėjo prie pergalės – 89:75. Skirtumas jau tapo solidus ir beliko stengtis jį nebent padidinti. Tvirtai finišavę šeimininkai galiausiai pergalę pasiekė dviženkliu skirtumu – 98:83.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 32 (5/8 trit.), Tomas Dimša 19 (6 rez. perd.), Martynas Sajus 13, Paulius Valinskas 11, Gabrielius Maldūnas (8 atk. kam.) ir Margiris Normantas – po 10.

„Polski Cukier“: Chrisas Wrightas 21, Alade Aminu 14, Aaronas Celas ir Keithas Hornsby – po 12.