Namo sugrįžusi Alytaus "Sintek–Dzūkija" nebejuokavo. 4 taškų pranašumą iš svečių teritorijos parsivežę dzūkai, antradienį namuose rezultatu 82:73 nugalėjo Kėdainių "Nevėžį" ir žengė į Karaliaus Mindaugo Taurės ketvirtfinalį.

"Nevėžis" vis dar vertėsi be Austino Chatmano, o "Sintek–Dzūkijos" rotacija sutrumpėjo pirmajame kėlinyje, kai čiurną susižeidė Paulius Danisevičius.

Kėdainiuose 21 taško pranašumą iššvaisčiusi Alytaus "Sintek–Dzūkija" namų aikštelėje nebejuokavo.

4 taškų pranašumą iš svečių aikštelės parsivežę alytiškiai užtikrintai kontroliavo rungtynes ir rezultatu xx:xx nepaliko vilčių Kėdainių "Nevėžiui".

Kaip ir pirmoje komandų akistatoje, "Sintek–Dzūkija" startavo geriau. Įpusėjus pirmajam kėliniui alytiškiai įgijo 9 taškų pranašumą (16:7).Dzūkai kėlinį pabaigė spurtu 7:2, o antrajame skirtumas šoktelėjo iki 23 taškų (42:19).

Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai uždėjo apynasrį "Nevėžio" puolimui. Pirmoje rungtynių pusėje kėdainiškiai klimpo "Sintek–Dzūkijos" gynyboje ir atakavo tragišku taiklumu (8/34 met.).

Po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 47:24 alytiškių naudai.

Po pertraukos Panagiotis Kalaitzakis bandė pabudinti "Nevėžį" dviem tritaškiais, tačiau Mindaugo Sušinsko ir Artūro Jomanto vedina "Sintek–Dzūkija" iniciatyvos iš rankų nepaleido – po trijų kėlinių dzūkai buvo priekyje 68:43.

Ketvirtajame kėlinyje beliko išspręsti formalumus. Savo šansą gavo ir mažiau žaidžiantys Tomas Pačėsas, Lukas Kvedaravičius bei Medas Kuprijanovas. "Nevėžis" bandė spurtuoti, tačiau laiko buvo likę per mažai.

Nugalėtojus į priekį vedė Mindaugas Sušinskas pelnęs 17 taškų, o svečių gretose išsiskyrė Zacharas Vedishchevas pasižymėjęs 19 taškų.