Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (7/3) komanda, kuri namuose 98:88 (15:23, 36:23, 22:32, 25:10) įveikė Toronto „Raptors“ (7/3) krepšininkus.

Tai buvo pirmas kartas po praėjusio sezono, kai Kawhi Leonardas žaidė prieš „Raptors“ klubą.

Puolėjas prieš „Raptors“ ekipą pelnė 12 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus, jis pataikė 2 metimus iš 11.

Toronto ekipa vakar įveikė Los Andželo „Lakers“ komandą, o šįkart prieš „Clippers“ sugriuvo paskutiniame kėlinyje, kurį pralaimėjo 10:25.

„Raptors“ po trijų kėlinių pirmavo 78:73, bet vėliau Lou Williamso metimas persvėrė rezultatą ir šeimininkai liko priekyje iki pat mačo pabaigos.

Paskutinę minutę skirtumas tapo dviženklis.

Kanados komanda šiose rungtynėse vertėsi be Kyle‘o Lowry.

„Clippers“: Lou Williamsas 21, Montrezlas Harrellas 14 (11 atk. kam.), Kawhi Leonardas ir Patrickas Pattersonas po 12, JaMychalas Greenas 10.

„Raptors“: Pascalis Siakamis 16 (10 atk. kam.), Normanas Powellas 15, Fredas VanVleetas 14, Chrisas Boucheris 13, Rondae Hollisas-Jeffersonas 9, Marcas Gasolis ir Mattas Thomasas po 8.