Adas Juškevičius prieš Maskvos srities „Chimki“ komandą surengė karjeros pasirodymą.

VTB Vieningosios lygos rungtynėse „Parma“ gynėjas per 31 minutę pelnė net 37 taškus bei sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Jis pataikė 7 dvitaškius iš 8, 5 tritaškius iš 11, 8 baudų metimus iš 8, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus.

Gynėjas vien paskutiniame kėlinyje pelnė 19 taškų.

Tačiau Rimo Kurtinaičio treniruojama „Chimki“ 103:100 (25:29, 25:19, 25:20, 28:32) palaužė „Parma“ klubą, prie kurio vairo stovi Kazys Maksvytis.

Eigirdas Žukauskas pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.) ir atkovojo penkis kamuolius.

A.Juškevičiaus tritaškis su pražanga paskutiniame kėlinyje leido „Parma“ komandai pirmauti 96:93. Tačiau po to du tolimus metimus paeiliui įmetė Aleksejus Švedas ir „Chimki“ pergalės nepaleido.

A.Švedas nugalėtojams pelnė 24 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, po 16 įmetė Jonas Jerebko ir Stefanas Jovičius.

Maksimas Grigorjevas pralaimėjusiems pelnė 19 taškų.