Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Milan" futbolininkus.

Gonzalo Higuainas 15-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Milano klubo vartininkas Gianluigi Donnarumma sėkmingai atrėmė kamuolį.

„Milan“ ekipos puolėjas Kšištofas Piatekas 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau „Juventus“ vartų sargas atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Theo Hernandezas pirmojo kėlinio pabaigoje nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti, pastarojo smūgį sėkmingai atrėmė „Juventus“ vartininkas Wojciechas Szczesny.

55-ą minutę buvo pakeistas Cristiano Ronaldo. Jis praėjo tiesiai pro trenerį ir nusileido į rūbinę.

G. Higuainas 56-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys tikslo taip pat nepasiekė.

C. Ronaldo aikštėje pakeitęs argentinietis Paulo Dybala 77-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Tai ir buvo vienintelis rungtynių įvartis, atnešęs „Senajai senjorai“ tris taškus ir leidęs toliau vienvaldiškai pirmauti „Serie A“ pirmenybėse.