„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse užtikrintai 4:1 namuose nugalėjo vieną iš pirmenybių autsaiderių „Celta Vigo“ ekipą.

Lionelis Messi 23-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Barceloną“ į priekį. Netrukus argentinietis antrą kartą nuginklavo varžovų vartininką, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR pagalba, įvarčio neįskaitė.

Lucasas Olaza 42-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išlygino rungtynių rezultatą.

Tačiau svečių džiaugsmas ilgai netruko, kadangi tas pats L. Messi du kartus iš eilės nuostabiais baudos smūgiais nuginklavo „Celta Vigo“ vartininką ir persvėrė rezultatą katalonų naudai – 3:1.

85-ąją minutę puikiu smūgiu svečių vartų sargą nuginklavo, po keitimo aikštėje pasirodęs „Barcos“ saugas Sergio Busquetsas, užbaigdamas rungtynes rezultatu 4:1.