„Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Alexandre‘as Lacazette‘as 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Leicester City“ atakuojančio saugo Ayoze Perezo 26-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

Antrajame kėlinyje, 50-ąją minutę, „lapių“ saugas Wilfredas Ndidi sudrebino „Arsenal“ vartų konstrukciją, tačiau smūgis tikslo nepasiekė.

Londono ekipos puolėjas Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 55-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

„Leicester City“ atakų lyderis Jamie Vardy 68-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, išvedė savo ekipą į priekį ir su 11 įvarčių šio sezono „Premier“ lygoje išliko rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.

Jamesas Maddisonas 75-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo „kanonierių“ vartininką ir „uždarė“ rungtynes - 2:0.