Prieš savaitę iš vyriausiojo trenerio pareigų Niko Kovačą atleidęs „Bayern“ iškovojo įsimintiną pergalę. Miuncheno klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate užtikrintai 4:0 namuose nugalėjo principinius varžovus iš Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 17-ąją minutę, po tikslaus Benjamino Pavardo perdavimo iš krašto, puikiu smūgiu galva išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

„Bayern“ prancūzas Kingsley Comanas 27-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti, pastarojo smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Serge‘as Gnabry netrukus atliko smūgį, tačiau tai „Borussia“ vartų sargui Romanui Burki problemų nesukėlė ir pastarasis atrėmė kamuolį.

Tas pats S. Gnabry 38-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Dortmundo ekipos žaidėjas Raphaelis Guerreiro 45-ąją minutę galingai atliko baudos smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Po žaibiškos kontratakos puikų Thomaso Mullerio perdavimą iš krašto gavęs S. Gnabry, 47-ąją minutę nukreipė kamuolį į apytuščius vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą.

R. Lewandowskis 76-ąją minutę antrą kartą nuginklavo „Borussia“ vartininką ir Vokietijos pirmenybėse pasižymėdamas jau 16 kartą šiame sezone, rezultatą patrigubino – 3:0.

Dortmundo komandos gynėjas Matsas Hummelsas 79-ąją minutę apmaudžiai nukreipė kamuolį į savus vartus, o šeimininkai šventė pergalę 4:0.