Sensacija Kėdainiuose: „Rytas“ krito prieš autsaiderius

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL) užfiksuotas netikėtas rezultatas: paskutinę vietą užimanti Kėdainių Nevėžio (2/6) ekipa namuose 68:65 (13:20, 19:15, 18:15, 18:15) palaužė Vilniaus „Ryto“ (6/2) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei „Rytas“ po Evaldo Kairio tikslių baudos metimų pirmavo 65:63, o Mantas Jucikas prametė tritaškį. Visgi kitoje atakoje Eimantas Bendžius taip pat atsakė netaikliu tolimu metimu, o likus žaisti pusei minutės 20-metis graikas Georgiosas Kalaitzakis smeigė tritaškį ir išvedė „Nevėžį į priekį – 66:65.

Kitoje atakoje „Ryto“ legionierius Terrellas Holloway prametė iš vidutinio atstumo, o tada likus žaisti 10 sekundžių tas pats T. Holloway prasižengė tyčia ir už tai buvo nubaustas nesportine pražanga. Nors A. Urbutis pataikė tik vieną baudos metimą, o dar po sekundės G. Kalaitzakis taip pat įmetė tik vieną baudos metimą iš dviejų, tačiau desperatiškas Deivido Sirvydžio tritaškis, galėjęs išlyginti rezultatą likus 7 sekundėms, buvo labai netaiklus ir „Nevėžis“ šventė sensacingą pergalę.

„Nevėžis“: Georgios Kalaitzakis 22, Viny Okouo ir Arminas Urbutis – po 12, Panagiotis Kalaitzakis ir Matas Jucikas – po 6.

„Rytas“: Evaldas Kairys 15 (13 atk. kam.), Cameronas Bairstow 10, Terrellas Holloway’us 8, Francisco Cruzas 7.