Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose, užtikrintai, rezultatu 2:0 nugalėjo „Crystal Palace“ ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę iš eilės.

Puikaus perdavimo sulaukęs „Chelsea“ saugas Christianas Pulišičius 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovų vartų sargas Guaita sėkmingai atrėmė smūgiuotą kamuolį.

Williano 16-ąją minutę smūgis iš tolimos distancijos skriejo šalia vartų.

„Aristokratų“ puolėjas Tammy Abrahamas, po puikiai sužaistos atakos, 52-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei pelnydamas 10-ąjį savo įvartį pirmenybėse, išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

„Crystal Palace“ gynėjo Jameso Tomkinso 70-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ch.Pulišičius 79-ąją minutę puikiu smūgiu galva įtvirtino „mėlynųjų“ pergalę 2:0.