Gargždų „Banga“ atsakomąsias rungtynes svečiuose dėl patekimo į Lietuvos futbolo A lygą su „Palangos“ futbolininkais baigė lygiosiomis 2:2, tačiau tai leido gargždiškiams triumfuoti bendru abiejų rungtynių rezultatu 4:2 bei iškovoti kelialapį į aukščiausią lygą.

Jonas Bičkus 45-ąją minutę tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą išvedė „Bangą“ į priekį 1:0.

Sergejus Mošnikovas 66-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu atstatė pusiausvyrą šioje dvikovoje – 1:1.

Josipas Jurjevičius 75-ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli nuginklavo Gargždų ekipos vartininką ir persvėrė rezultatą „Palangos“ naudai 2:1.

Vis tik palangiškiai ilgai nesidžiaugė. Jau per pridėtą teisėjo laiką, greitos atakos smaigalyje atsidūręs J. Bičkus 94-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.