Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Memfio „Grizzlies“ (2/6) komandos žaidėjas, bet patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Lietuvio klubas svečiuose 86:118 (15:27, 33:24, 30:33, 8:34) pripažino Orlando „Magic“ (3/6) pranašumą.

J. Valančiūnas per 22 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius, tačiau 4 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Orlando klube geriausiai žaidė tiesioginis lietuvio varžovas Nikola Vucevičius, kuris įmetė 23 taškus ir atkovojo 16 kamuolių.

„Grizzlies“ komanda subyrėjo paskutiniame kėlinyje, kuriame pataikė tik 3 metimus iš 23 bei visą ketvirtį pralaimėjo 8:34.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 15, Jarenas Jacksonas 14, Brandonas Clarke‘as 13, Tyusas Jonesas 9.

„Magic“: Nikola Vucevičius 23 (16 atk. kam.), Jonathanas Isaacas 22, Evanas Fournier 19, Aaronas Gordonas 17.