Dramatišką pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (6/3) komanda, kuri namuose 107:101 (26:22, 21:18, 23:36, 37:25) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (3/5) krepšininkus.

Kalifornijos ekipą į pergalę vedė Kawhi Leonardas, kuris pelnė 27 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, Lou Williamsas surinko 26 taškus.

Likus žaisti 4:02 minutei „Clippers“ atsiliko 88:93. Tačiau tada šeimininkai spurtavo, kurie po K. Leonardo metimo persvėrė rezultatą 94:93, o vėliau L. Williamsas didino skirtumą 96:93.

Svečiai dar buvo išlyginę rezultatą, bet penki L.Williamso taškai paeiliui leido „Clippers“ komandai pirmauti 103:99.

„Trail Blazers“ dar priartėjo iki dviejų taškų, bet tada K.Leonardas realizavo abu baudų metimus, o kitoje atakoje Damianas Lillardas atakavo pro šalį.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje „Clippers“ vienu metu atsiliko aštuoniais taškais. Tada paskutinį ketvirtį „Clippers“ laimėjo 37:25.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas ir C.J.McCollumas po 22, Hassanas Whiteside‘as (19 atk. kam.) ir Anfernee Simmonsas po 17.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 27 (13 atk. kam.), Lou Williamsas 26, Ivica Zubacas (13 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas po 15, Landry Shametas ir Maurice‘as Harklessas po 8.