„Manchester United“ UEFA Europos lygos rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 3:0 nugalėjo Belgrado „Partizan“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 7-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Masonas Greenwoodas 22-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man United“ į priekį 1:0.

Anthony Martialis 33-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida perėmė kamuolį ir pasiuntęs kamuolį į vartus padvigubino šeimininkų persvarą 2:0. Netrukus prancūzas atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

M.Rashfordas 49-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

M.Rashfordas 53-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau meistriškai pasirodęs Vladimiras Stojkovičiusa atrėmė kamuolį.