Į Kauną sugrįžęs Daviesas nekantrauja susitikti su „Žalgiriu“

Brandonas Daviesas penktadienį pirmą kartą žais prieš Kauno „Žalgirio“ komandą, kuriai atstovavo pastaruosius du sezonus.

B. Daviesas (nuotr. Twitter)

Vienas „Barcelona“ lyderių sakė, kad laukė dienos, kai galės Kaune susitikti su „Žalgirio“ komanda.

„Sugrįžti į Kauną yra šaunu. Kiek vėsoka, tačiau džiaugiuosi sugrįžęs, nes myliu šį miestą. Galvojau apie tai nuo tos dienos, kai pasirašiau kontraktą su „Barcelona“. Labai norėjau susitikti su žmonėmis, su kuriais puikiai praleidau dvejus metus ir žaisti arenoje, kurioje yra nuostabi atmosfera“, – teigė aukštaūgis.

B.Daviesas tikisi, kad prieš dvikovą su pagerbtas.

„Praeityje mačiau, kaip yra elgiamasi su anksčiau komandoje žaidusiais krepšininkais, jie yra pagerbiami aikštės viduryje. Tikiuosi to paties, tačiau laukiu ir rungtynių, reikės kietai nusiteikti“, - sakė atletas.

B.Daviesas toliau bendrauja su žalgiriečiais: „Vis dar turime bendrą komandos susirašinėjimą, kartais pakalbame. Taip elgėmės ir būdami čia, sukūrėme tai, kas gyvuos amžinai“.

Aukštaūgio manymu, bet Kauno komanda yra gerokai pasikeitusi, bet ir susiprėjusi.

„Žalgiris“ bandė išlaikyti savo identitetą ir pakeitė išvykėlius puikiais naujais žaidėjais. Manau, kad „Žalgiris“ sustiprėjo ir, kaip bet kuri kita Eurolygos komanda, visada kaunasi iki galo“, - kalbėjo amerikietis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų