Ignas Brazdeikis antrą kartą iš eilės pasirodė aikštėje, bet Niujorko „Knicks“ (1/7) komanda patyrė dar vieną nesėkmę.

Davido Fizdale‘o auklėtiniai svečiuose 102:122 (25:33, 34:31, 26:32, 17:26) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ (4/5) pranašumą.

I. Brazdeikis aikštėje pasirodė mačo pabaigoje ir per keturias žaidimo minutes pasižymėjo tik dviem pramestais metimais.

Detroito klubą į pergalę vedė Andre Drummondas, įmetęs 27 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių. Tony Snellas pataikė visus devynis metimus ir surinko 24 taškus.

„Pistons“ prieš „Knicks“ laimėjo aštuntą kartą iš eilės. Dabartinis Niujorko ekipos pergalių ir pralaimėjimų balansas yra blogiausias visoje NBA lygoje šiame sezone.

„Pistons“ komanda trečiajame kėlinyje spurtavo 10-0, o jam pasibaigus priekyje buvo 11 taškų. Per paskutinį ketvirtį skirtumas tapo triuškinantis.

„Knicks“: Julius Randle‘as 20, Marcusas Morrisas 18, RJ Barrettas 15, Kevinas Knoxas 14, Frankas Ntilikina 11.

„Pistons“: Andre Drummondas 27 (12 atk. kam.), Tony Snellas 24 (9/9 met.), Markieffas Morrisas 22, Luke‘as Kennardas 12.