Dėl kojos raumens sutrenkimo porą pastarųjų mačų praleidęs Domantas Sabonis šiąnakt ne tik stebėjo savo komandos pergalę nuo atsarginių suolelio, tačiau ir naudingai prie jos prisidėjo. „Pacers“ (4-4) neturėjo ypatingų problemų ir gana ramiai susitvarkė su iš Vašingtono atvykusiais „Wizards“ (2-5) krepšininkais.

Lietuvio atstovaujamas „Pacers“ klubas 121:106 (26:26, 44:36, 24:18, 27:26) namuose pranoko penktą pralaimėjimą šiame sezone patyrusius Vašingtono krepšininkus.

Į startinį ekipos penketą po priverstinės pertraukos grįžęs D. Sabonis buvo solidus ir vaikštė ne taip ir toli nuo trigubo dublio ribos. Per beveik 28 minutes praleistas ant parketo, lietuvis į krepšį sumetė 13 taškų, pakartojo savo karjeros rekordą atkovodamas 17 kamuolių bei 7 kartus sėkmingai asistavo savo komandos draugams.

Indianapolio klubą į pergalę šįkart vedė ir vėl rezultatyviai žaidęs T. J. Warrenas, kurio sąskaitoje 21 taškas (4 atkovoti kamuoliai bei 2 rezultatyvūs perdavimai), Dougas McDermottas surinkęs 19 taškų (7 atk. kam., 4 rez. perd.) bei Aaronas Holiday'us įmetęs 18 taškų (2 atk. kam., 1 rez. perd.).

Be savo traumuotos žvaigždės Johno Wallo šį sezoną turinčius verstis „Wizards“ šiose rungtynėse į priekį tempė Bradley Bealas, varžvovams atseikėjęs 30 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų. Vašingtono ekipos vidurio puolėjas Thomas Bryantas surinko dvigubą dublį - 20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.