„Manchester City“ futbolininkai rungtynes UEFA Čempionų lygoje su Bergamo „Atalanta“ užbaigė ne tik lygiosiomis rezultatu 1:1, bet ir be tikro vartininko.

Visus keitimus išnaudojęs Pepas Guardiola rungtynių pabaigoje turėjo improvizuoti, kadangi 81-ą minutę vartininkui Claudio Bravo buvo parodyta raudona kortelė. Įdomu tai, kad jis aikštėje pasirodė po keitimo, kai antro kėlinio pradžioje pakeitė Edersoną.

Vietoje jo galiausiai į vartus stojo gynėjas Kyle‘as Walkeris, kadangi „Manchester City“ daugiau neturėjo vartininkų ant atsarginių žaidėjų suolo.

Vienintelį anglų įvartį 7-ą žaidimo minutę pelnė Raheemas Sterlingas, kuris išnaudojo Gabrielio Jesuso perdavimą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Tas pats G.Jesuas pirmajame kėlinyje nepasinaudojo puikia proga pasižymėti, kai nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

„Atlanta“ rezultatą išlygino pačioje antro kėlinio pradžioje, kai 49-ą minutę Mario Pašaličius pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir nuginklavo ką tik aikštėje pasirodžiusį C.Bravo.