Raumenis parodęs Oskaras Ridikas – apie gaunamas merginų nuotraukas ir sporto naudą

Antroje portalo tv3.lt projekto apie sveiką gyvenseną laidoje „Tvirtas kūnas“ apsilankė visiems puikiai pažįstama socialinių tinklų žvaigždė Oskaras Ridikas. Vaikinas, kartu su asmeniniu treneriu Aivaru Pekoriumi atliko nugaros treniruotę ir kalbėjosi ne tik apie sportą, bet ir palietė gyvenimiškus klausimus.

Turite daug darbo, vaikų, verslą, skaudžių traumų ar jau jaučiatės per „seni“ sportuoti su svoriais ar treniruokliais? Nuolatinių atsikalbinėjimų galima išgirsti daug ir pačių įvairiausių, bet „Tvirto kūno“ dalyviai parodys jums, kad labai norint viskas įmanoma ir nusibrėžti sau ribų nereikėtų!

O. Ridikas – daug dirbantis ir kuriantis vaikinas, kurį visi atpažįsta iš skandalingų vaizdo įrašų, kuriuose jis gatvėje sutiktų žmonių klausia ne visada patogių klausimų.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Oskaras Ridikas parodė savo treniruotę sporto salėje: be to negali

Tarp visų veiklų socialinių tinklų įžymybė randa laiko ir sportui. Jo nestabdo ir stuburo išvarža, kuri, ilgiau neapsilankius sporto salėje, iš karto primena apie save.

Gerai sudėtas kūnas, tatuiruotės ir žinomumas – vaikinas pripažįsta, kad merginų dėmesio jam nestinga, bet jis ne toks, koks buvo vos pradėjus aktyvesnę veiklą viešoje erdvėje.

„Kai buvo labai didelis bumas aplink mano video, buvo daug įvairių žinučių iš merginų. Gan provokuojančių, kuriose siunčia savo nuotraukas ir nori parodyti save.

Dabar mano video yra švelnesni, tai ir merginos švelnesnės. Dėmesio gaunu, bet jis ganėtinai solidus“, – teigė jis.

REKLAMA

Bet ar jis sportuoja tik dėl sveikatos ar svarbu patikti ir merginoms?

„Manau, kad pačiam vyrui tai prideda, o ne merginai. Vyrams gal aktualiau, kad mergina gerai atrodytų. Moterims yra svarbiau, kad vyras būtų užtikrintas, charizmatiškas. Kūnas yra svarbus, bet ne tiek. Man yra svarbiau pačiam jaustis užtikrintai“, – dar vieną sporto naudą įžvelgė jis.

Kviečiame žiūrėti laidą ir išgirsti dar daugiau O. Ridiko minčių ir patarimų, kaip derėtų sportuoti, norint turėti gražią „V“ formos nugarą!

Provokuojantį O. Ridiko video žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų