Dortmundo „Borussia“ namuose iškovojo puikią pergalę UEFA Čempionų lygoje prieš Milano „Inter“ klubą, kurį nugalėjo antrajame kėlinyje panaikinę dviejų įvarčių deficitą.

„Inter“ rungtynės prasidėjo puikiai ir jie jau penktą minutę pirmavo vienu įvarčiu, kuomet argentinietis Lautaro Martinezas itin techniškai susitvarkęs su kamuoliu atliko puikų smūgį ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Vis tik tuo Dortmundo ekipos problemos nesibaigė. 40-ąją žaidimo minutę rezultatą padvigubino Matiasas Vecino, kuris sulaukęs komandos draugo Antonio Candrevos perdavimo, tuo pasinaudojo ir nuginklavo „Borussia“ vartininką.

Itin prastai susiklostęs pirmasis rungtynių kėlinys neišmušė „Borussia“ ekipos iš vėžių.

51-ąją minutę rezultatą sušvelnino Vokietijos klubo gynėjas Achrafas Hakimi, kuris išnaudojo Mario Gotze perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartų kampą.

64-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kadangi Julianas Brandtas pasinaudojo Milano klubo klaida prie savųjų vartų išsimetant kamuolį iš užribio ir pirmasis suskubęs prie atšokusio kamuolio pelnė antrąjį „Borussia“ įvartį.

Pergalę Dortmundo ekipai dovanojo tas pats A. Hakimi. Dublį šiose rungtynėse užfiksavęs gynėjas iš Maroko 77-ąją minutę sulaukė dar vieno puikaus komandos draugo perdavimo, po kurio pasiuntė kamuolį į Samiro Handanovičiaus ginamų vartų tinklą.

Nugalėtojų mentalitetą pademonstravę „Borussia“ futbolininkai šventė pergalę rezultatu 3:2. Čempionų lygos F grupėje sužaidus 4 turus, Vokietijos klubas įsitvirtino 2-oje jos vietoje.