Antradienio vakarą Londone buvo sužaistos kol kas bene įspūdingiausios rungtynės šiame UEFA Čempionų lygos sezone, kuriose netrūko ir emocijų, ir raudonų kortelių, ir įvarčių. Čia stebuklingai išsigelbėję vietos „Chelsea“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis rezultatu 4:4 su Amsterdamo „Ajax“.

Rungtynės prasidėjo įvarčių lietumi. Jau antrąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė „Chelsea“ puolėjas Tammy Abrahamas, tačiau netrukus situaciją pataisė Londono klubo saugas Jorginho, kuris realizavęs vienuolikos metrų baudinį išlygino rungtynių rezultatą – 1:1.

Vėliau „Ajax“ tolo nuo savo varžovų. 20-ąją minutę įvartį pelnė puolėjas Quincy Promesas. 35-ąją minutę Amsterdamo klubas persvarą padvigubino, kuomet Hakimas Ziyechas atliko įspūdingą smūgį iš aštraus kampo, o nuo vartų virpsto ir „Chelsea“ vartininko Kepos Arrizabalagos galvos atsimušęs kamuolys pakliuvo į vartus – 3:1.

Antrajame kėlinyje atrodė, kad 55-ąją minutę pelnytas gražus Donny Van De Beeko įvartis į vartų kampą galutinai įtvirtino lengvą „Ajax“ pergalę, tačiau greitai viskas apsivertė aukštyn kojomis.

63-iąją minutę rezultatą sušvelnino kamuolį į tuščius vartus nukreipęs „Chelsea“ kapitonas ispanas Cesaras Azpilicueta.

Netrukus „Ajax“ patyrė vieną prasčiausių atkarpų per labai ilgą laiką. 69-ąją minutę iš aikštės buvo išvyti iškart du Nyderlandų čempionų futbolininkai – po antrą geltoną kortelę gavęs Daley Blindas ir Joelis Veltmanas. „Ajax“ ne tik liko be dviejų vidurio gynėjų, bet dar ir užsidirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį ir vėl realizavo tas pats Jorginho ir „Chelsea“ jau alsavo Amsterdamo klubui į nugarą – 4:3.

Sparnus užsiauginę Franko Lampardo auklėtiniai užkūrė tikrą pirtį savo varžovams. 74-ąją minutę Reecas Jamesas atliko galingą smūgį ir išlygino rezultatą.

Po kelių minučių kamuolį į vartus dar kartą nukreipė C. Azpilicueta, tačiau jo triumfą nutraukė VAR sistema, kuri užfiksavo T. Abrahamo žaidimą ranka.

Per likusias minutes „Chelsea“ tiesiog užgulė „Ajax“ vartus, tačiau pastariesiems pavyko atsilaikyti ir iškovoti bent vieną tašką.