„Barcelona“ futbolininkams taip ir nepavyko iškovoti atrodo lengvos pergalės namuose. Jie sužaidė lygiosiomis su Prahos „Slavia“ rezultatu 0 – 0 ir jau antrą kartą šiame Čempionų lygos sezone prarado du taškus.

Nors Ernesto Valverde auklėtiniai turėjo žaidimo kontrolę ir kamuoliu tarpusavyje dalinosi 60 procentų rungtynių laiko, tuo pasinaudoti jiems nepavyko. Jie susikūrė 14 progų, iš kurių 6 kartus smūgiavo į vartų stačiakampį, tačiau „Slavia“ ekipos vartininko taip ir neįveikė.

Jau 11-ą žaidimo minutę čekų vartininkas atrėmė gerą Nelsono Semedo smūgį. 35-ą minutę gerą progą pats susikūrė Lionelis Messi, tačiau pataikė į vartų konstrukciją.

Kėlinio pabaigoje katalonams toliau nesisekė. 43-ią minutę dar vienos progos neišnaudojo L. Messi, po poros akimirkų vartininkas atliko dar vieną puikų atlaikymą – šį kartą jo neįveikė Gerardas Pique.

55-ą minutę teko nusivilti vartininko neįveikusiam Sergi Roberto, o po kelių minučių pagaliau pelnytą „Barcelonos“ įvartį nubraukė VAR sistema.

77-ą minutę kamuolį į vartus dar kartą galėjo pasiųsti L. Messi, tačiau net ir būdamas vienas prieš vartininką argentinietis jo nepergudravo.