Liverpulio „Everton“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išplėšė dramatiškas lygiąsias su Londono „Tottenham“ 1:1. Visgi šiame susitikime buvo užfiksuotas šiurpius epizodas, kurio metu sunkią traumą patyrė aikštės šeimininkų atstovas Andre Gomesas.

Heungas Min Sonas 51-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas Martinas Atkinsonas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Richarlisonas 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Paulo Gazzaniga sėkmingai atrėmė kamuolį. Du varžovus suklaidinęs Dele Alli 63-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Netrukus rungtynių teisėjas peržiūrėjo dar vieną epizodą. Visgi vėl pasinaudojęs VAR pastarasis nusprendė „Everton“ taip pat neskirti vienuolikos metrų baudinio.

H.M.Sonas 78-ąją minutę stengdamasis sustabdyti varžovą prasižengė grubiai iš nugaros ir pargriovė ant vejos savo oponentą. A. Gomesas patyrė šiurpią traumą, o netrukus kraupų vaizdą išvydę abiejų komandų futbolininkai buvo šokiruoti ir vaikščiojo šalia susiėmę už galvų.

„Everton“ futbolininkui netrukus buvo suteikta medicininė pagalba ir pastarasis aikštę paliko neštuvų pagalba. Netrukus vienas „Tottenham“ lyderių už šią pražangą prieš save išvydo raudoną kortelę. Visgi pats futbolininkas atrodė sugniuždytas ir palikdamas aikštę nesuvaldė ašarų.

Cenkas Tosunas 97-ąją minutę puikiu smūgiu galva išplėšė „Everton“ dramatiškas lygiąsias 1:1.