Kosminiai skaičiai: Kovaliovą nugalėjęs Alvarezas susižėrė įspūdingą pinigų sumą

Šeštadienį kovoje dėl WBO pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas dar kartą įrodė, kad šiuo metu yra nesustabdoma jėga bokso pasaulyje – jis vienuoliktame raunde nokautavo rusą Sergejų Kovaliovą ir tapo ketvirtos skirtingos svorio kategorijos pasaulio čempionu.

S. Alvarezas (nuotr. SCANPIX)

Kovą tiesiogiai transliavo vaizdo transliacijų platforma DAZN. Su ja S.Alvarezas yra pasirašęs rekordinį 365 mln. JAV dolerių vertės kontraktą, pagal kurį turės kautis 11 kartų per 5 metus.

Pagal sutartį su DAZN „Canelo“ jau kovėsi prieš Rocky Fieldingą ir Danielį Jacobsą, o S.Kovaliovas tapo trečiuoju varžovu pagal dabartinį kontraktą. Skelbiama, kad už kovą su rusu S.Alvarezui sumokėta 35 mln. JAV dolerių.

S.Kovaliovo garantuotas uždarbis siekė vos 4 mln. JAV dolerių. Tiesa, Rusijos veterano alga dar gali išaugti, kai bus suskaičiuotos pajamos iš transliacijų pardavimų. S.Kovaliovo galutinis uždarbis sieks nuo 4 iki 12 mln. JAV dolerių.

Bokso vakare Las Vegase vyko 9 kovos, bet kiti sportininkai tokiais įspūdingais uždarbiais negalėjo pasigirti. Tik Ryanas Garcia dar gavo 250 tūkst. JAV dolerių, o kitų boksininkų uždarbis neviršijo 55 tūkst. JAV dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų