Šeštadienį netikėtų rezultatų pažėrė Vokietijos „Bundesliga“ dvikovos. Čempionai Miuncheno „Bayern“ gavo antausį Frankfurte, o RB „Leipzig“ komanda mušė aštuonis sausus įvarčius.

„Bayern“ išvykoje, žaisdami vienu žaidėju mažiau, 1:5 (1:2) neprilygo Frankfurto „Eintracht“.

Aštuntą minutę iš aikštės buvo išvarytas Jerome'as Boatengas, o tada prasidėjo „Bayern“ vargai. Robertas Lewandowski prieš pirmojo kėlinio pabaigą sušvelnino atsilikimą (1:2), bet antroje pusėje dominavo šeimininkai. Miuncheno klubas per antrą kėlinį praleido tris įvarčius be atsako ir patyrė didžiausią sezono pralaimėjimą.

RB „Leipzig“ namuose kaip reikiant pasismagino prieš „Mainz“ futbolininkus. Leipcigo ekipa laimėjo 8:0 (5:0) ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Sausą ir užtikrintą pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“. Namuose rungtyniavę „Borussia“ futbolininkai 3:0 (0:0) įveikė „Wolfsburg“.