Paryžiaus „Saint-Germain“ krito prieš Prancūzijos „Ligue 1“ autsaiderius „Dijon“ rezultatu 1:2 ir patyrė trečią pralaimėjimą šiame sezone.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai šiose rungtynėse švaistė vieną progą po kitos. Jie susikūrė net 20 progų, tačiau į vartų plotą pataikė vos kelis kartus.

Paryžiaus ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai jau 19-ą susitikimo minutę jaunasis šios komandos deimantas Kylianas Mbappe išnaudojo jam skirtą perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartus.

Visgi „Dijon“ sugebėjo ne tik atsitiesti, bet ir laimėti rungtynes, o savo galingus varžovus skriaudė labiausiai pažeidžiamomis akimirkomis.

„Dijon“ rezultatą išlygino penktą prie pirmo kėlinio pridėto laiko minutę, kuomet Mouniras Chouiaras pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė jį į vartus.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Dijon“ dar ir išsiveržė į priekį. 47-ą minutę Jhonderis Cadizas pademonstravo puikius įgūdžius ir pelnė puikų įvartį – 2:1.